~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem harmadszori adományozás" peremén jelzett Ag kitüntetés, az ismétlőpánton "Zimbler" gyártói jelzés. Szign.:Leisek T:XF több ph.
Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class awarded for third time" Ag decoration, hallmarked on the edge, award band with "Zimbler" maker's mark. Sign: Leisek C:XF multiple edge errors
NMK 131.
~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalago nélkül. Szign.: Leisek T:XF,VF karcok Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon. Sign: Leisek C:XF,VF scratched NMK 129.
1873. "Hadiérem" aranyozott bronz kitüntetés (aranyozás lekopott, fül letört) + 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:F,VG
Hungary 1873. "War Medal" gilt bronze decoration (gilting worn, ear broken) + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon C:F,VG
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU patina, ph /
Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU patina, edge error
NMK 245.
1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kopott aranyozás, cserélt karika / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration without ribbon or ring C:XF worn gilding, changed ring NMK 244.
1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration without ribbon or ring C:XF patina NMK 244.
1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" 25 év szolgálat után, mellszalag nélkül T:XF,VF Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross III class" for officers for 25 years service, without ribbon C:XF,VF NMK 147.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés modern mellszalagon T:VF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with modern ribbon C:VF NMK 249.