Amerikai Egyesült Államok ~1910. 10c Ag "Mercur" korrózió + Orosz Birodalom 1909. 20k Ag + Spanyolország 1901. 1P Ag "XIII. Alfonz" + Magyarország 15?? Denár Ag (0,57g) korrózió T:F-G
USA ~1910. 1 Dime Ag "Mercur" corrosion + Russian Empire 1909. 20 Kopecks Ag + Spain 1901. 1 Peso Ag "Alfonso XIII" + Hungary 15?? Denar Ag (0,57g) corrosion C:F-G
9xklf, gyengébb állapotú ezüst érméből álló tétel, benne 1937. 1P Ag + Ausztria ~1870. 10kr Ag "Ferenc József" az érme hátlapja lecsiszolva és gravírozva (ly.) + Kanada 1962. 10c Ag "II. Erzsébet" + Orosz Birodalom 1906-1914. 10k Ag (3xklf) + Svédország 1928-1957. 10ö Ag (3xklf) T:F,VG patina
9xdiff silver coin lot in weaker condition, within Hungary 1937. 1 Pengő Ag + Austria ~1870. 10 Kreuzer Ag "Franz Joseph" the reverse of the coin is polished and engraved (holed) + Canada 1962. 10 Cents Ag "Elizabeth II" + Russian Empire 1906-1914. 10 Kopecks Ag (3xdiff) + Sweden 1928-1957. 10 Öre Ag (3xdiff) C:F,VG patina
27db-os vegyes magyar és külföldi szocialista kitüntetés, fémpénz, emlékérem tétel, több tokkal, közte "Kiváló Szövetkezeti Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel T:vegyes
~100db-os, 19-20. századi érmetétel 2db használt állapotú berakó albumban T:vegyes ~100pcs coin lot, from the 19th-20th century in 2pcs used condition holder C:mixed
~120db-os, 19-20. századi érmetétel használt állapotú berakó albumban T:vegyes ~120pcs coin lot, from the 19th-20th century in used condition holder C:mixed