4 db könyv, a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiadványai: Pohl Artúr: Hunyadi Mátyás birodalmának ezüstpénzei 1458-1490. Budapest, 1972. - Pohl Artúr: Évszám nélküli magyar denárok és obulusok Budapest, 1972. - Huszár Lajos: Történeti érmék 2. Újkor Budapest 1973. - Gosztonyi J.- dr. Mészáros I.: Magyar és magyar vonatkozású érmek mesterjegyei Budapest 2000. Változó, többségében jó állapotban.
8db-os német nyelvű numizmatikai folyóirat és aukciós katalógus tétel, közte 1997. "Kunsthaus Zacke - Papiergeld & Notgeld 2. Sonderauktion Sammlung Bázlik, Budapest" a Dr. Bázlik-féle gyűjtemény árverési katalógusa + 3 klf Money Trend lapszám stb. Használt, jó állapotban.
Khevenhüller, Franc. Antonius: Regum Veterum Numismata anecdota (Anekdoták az ókori királyok érméiről), aut perrara notis illustrata. Viennae, [1753.] J. T. Trattner. [14] +182 + [4] p. + 3 rézm. t. (kihajtható) + hozzákötve: Khevenhüller: Materia tentaminis publici, quod in collegio regio theresiano...
Viennae, 1752. Ex typographia Trattneriana. 24 sztl. lev. Korabeli aranyozott félvászon kötésben. Restaurált, az előlapon könyvtári pecsét, foltos lapok.
Wilhelm Rentzmann: Numismatisches Wappen-Lexikon (Numizmatikai címerlexikon). Transpress Reprint, Berlin, 1980. Használt, jó állapotban, a külső papírborító kopott, szakadt.