5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
2 db I. Napóleont ábrázoló XIX. századi rézmetszet (császárrá koronázása, valamint angolok elleni tengeri ütközetben). Jelzettek a metszeten. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, látható méret: 14,5x11,5 cm, keret: 26x23 cm