10949. 454. Closed Online auction Engravings
4 000 HUF
0 HUF
Hulme metszése: Jugdelluk könyéki táj fegyveresekkel (Afganisztán), 1850 körül. SzÃnezett litográfia, papÃr, jelzett a metszeten. Ãœvegezett fakeretben, 31,5×42 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras