4 200 HUF
11,14 EUR, 12,00 USD
Joseph Bauer kőrajza egy dagerrotípia után: Peter v. (...) kitüntetésekkel dekorált katonatiszt portréja, 1850 körül. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Josef Stoufs, Bécs nyomása. Apró felületi sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 22,5x19 cm