4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Valentine Green (1739-1813) metszése: Anne Conway angol filozófus portréja. Mezzotinto, papír, jelzett a metszeten, foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×39 cm.