12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Meyer-Optik Görlitz Telemegor 1:4.5 / 300 (300 mm f/4.5) nagyméretű fényképezőgép objektív, a lencsén minimális kopottsággal, külső kopásnyomokkal, h: 25,5 cm. Bőr tokban.