13862.
454. Closed Online auction
Photo
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Palló Imre (1891-1978) Kossuth-díjas operaénekes (bariton), 6 db pecséttel jelzett fotó (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + régebbi portréjáról 2-2 db előhívás és negatív (össz. 10 db)