14205.
454. Closed Online auction
Photo
13 000 HUF
17
cca 1875-1915 Családi fotóalbum, összesen kb. 60 db keményhátú fotóval (vizitkártyák, kabinetfotók), főként budapesti, de külföldi műtermekből is. Köztük esküvői fotók, katonaportrék. Változó méretben és állapotban. Korabeli, szecessziós, fémveretekkel díszített, bársonyborítású albumban, kopott, borítóval, helyenként sérült lapokkal, 32x26x7 cm