11009. 454. Closed Online auction Art-ceramics
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Felvidék, XIX. sz. vége, vizeskorsó pár, mázas kerámia, sérüléssel, m: 13-15 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert