11553. 454. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Josef Steidl Znaim porcelánfajansz historizáló mini posztamens, kézzel festett, tetején puttókkal, jelzett, sérült, m: 10 cm, d: 9 cm (tetején)