5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
cca 1900-1910 St. Egidy-i Vas- és Aczél-Ipar-Társulat (St. Egydyer Eisen- und Stahl-Industrie-Gesellschaft) budapesti képviselete. Sodronykötelek ismertetése és árjegyzék. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borÃtóval, 68 p.