https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 225
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3038998
12648
455
0
75000
Antique
Other collectibles
1
Megváltó Krisztus. Orosz ikonfestő, cca XIX. sz., tojástempera, fa, aranyozott ezüst okláddal (ezüst- és mesterjeggyel jelzett), néhol hiányos zománcozással, 31x26,5 cm
Starting price:
75 000 HUF
2844780
12649
455
0
60000
Antique
Other collectibles
1
Nagyméretű csillár. Elegáns bronz csillár, 6 tölcsér alakú égővel,középső tányér plasztikus nagyméretű gyümölcs füzérrel díszitve, már modern kábelezéssel, szép régi patinával. Működik, korának megfelelő szép állapotban.. d: 50cm
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
2923344
12650
455
0
1600
Antique
Other collectibles
1
Régi oltárterítő, 90x35 cm, sérülésekkel
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2526372
12651
455
0
6000
Antique
Other collectibles
1
Szecessziós dombornyomott kép, préselt vörösréz, kopott, OBS lapra applikálva, a lapról lejár. Jelzés nélkül. 16,5x16,5cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3017580
12652
455
0
3000
Antique
Other collectibles
1
Vörösréz tintatartó, üveg nélkül, kopásnyomokkal, 14×12 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3038902
12653
455
0
5000
Antique
Other collectibles
1
3 darab keleti dísztárgy: dísztőr, levélbontó kés, füstölőtartó. h: 20-23 cm
Starting price:
5 000 HUF
3039687
12654
455
0
8000
Antique
Other collectibles
1
Hirmann Ferenc Budapest art deco cigarettatöltő, kopással, 11x9,5 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3033308
12655
455
0
2600
Antique
Other collectibles
1
2 db templomi csengőhúzó végdísz, jó állapotban, h: 43 cm
Starting price:
2 600 HUF
3032531
12656
455
0
30000
Antique
Other collectibles
1
10 db nagyrészt kis méretű szivarvágó
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
3005202
12657
455
0
4600
Antique
Other collectibles
1
Kínai legyező Teng-Hsziao Ping főtitkárral és a katonai felső vezetés tagjaival, h: 33,5 cm
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
2740858
12658
455
0
3000
Antique
Other collectibles
1
Herczeg Klára (1906-1997): Retró iparművész tálka, közepében emlékplakettel. "75 éves a tiszántúli áramszolgáltató vállalat. 1897-1972". Réz, jelzett (HK 72), kopott, 9,5x15,5cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3033633
12659
455
0
6000
Antique
Other collectibles
1
Régi asztali / fali mokett, jó állapotban, 156x150 cm
Starting price:
6 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment