Exkluzív, nagy méretű tenyésztett gyöngy garnitúra, fehér, púder rózsaszín és irizáló kékes színű, nyaklánc h: 44 cm, karlánc h: 18 cm, fülbevaló h: 4 cm
Lornyon. Díszes, aranyszínű fém keret és nyél, fehér zománcberakással. Jelzett: D.R.G.M. 736847. Gombnyomásra nyíló, működő rugós szerkezettel. A berakáson kis sérüléssel, kissé karcos üveggel, h: 15 cm
cca 1957 A Fortuna étterem falikárpitja. Mátyás kódex részletével, 2 db hímzett kárpit. 200x300 cm. Felirat: "Vinum Ytalikum qvod falernum dicitur caliginem oculis inducit multum bibitum totum corpus ledere facit" / Az Ytalikum bora, amelyet falernumnak hívnak, sötétséget hoz a szemekre, és a sok ital az egész testet megsérti.
Szabadkőműves talpas üveg pohár, szabadkőművesség jelképeivel díszített: a kőműves derékszög (szögmérő) szárai fölé helyezett körző, G betű, stb.; G. S. (?) és R.R. (?) monogrammokkal, apró csorbákkal, karcolásokkal, m: 18 cm, d: 6,5 cm
cca 1940 Iparművészeti rátét minták különféle kézimunkákhoz, rajta ceruzás bejegyzésekkel, alattuk a tervezők ceruzás neveivel,Undi Mária (x2), Lady Wittenberger M., Faragó Ödön, Tamássy Margit, Sz. Pálfi Erzsike (x3), hajtott, kis gyűrődésnyomokkal, kissé foltos, 89x125 cm