1908 Blau Henrik (Hollán Henrik (1882-1971)) Szent Rókus Kórház igazgatóhelyettesének, belgyógyász, kórháztörténésznek doktori diplomája, pergamen, Budapesti Tudományegyetem (ELTE), Ponori Török Aurél orvos, rektor, Lenhossék Mihály anatómus, dékán, és Tangl Ferenc fiziológus, humán és állatorvos aláírásaival. Fatokos függőpecséttel, kis sérüléssel a pecséten, eredeti, sérült tokban, a pergamen há...
1909 Kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudomány-Egyetem jogi doktori diplomája, pergamen, 2 K. okmánybélyeggel, Udránszky László (1862-1914) rektor, orvos, fiziológus, és Óvári Kelemen (1844-1925) dékán, jogtörténész aláírásaival, hajtott, függőpecsét nélkül.
cca 1910-1950 Vegyes biztosítási okmány tétel, különféle magyar biztosítóktól, biztosítási okmányok, nyugták, függelékek, és egyéb hozzá tartozó iratok, kb. 100 db, többségében az 1920-1940-es évekből, változó állapotban, érdekes anyag
cca 1910-1955 össz. 15 db bizonyítvány, közte 1921 hatósági erkölcsi bizonyítvány; 1921 Bp. M. Kir Áll. Felső Ipariskola vizsgálati bizonyítványok; 1925 Törs és Ormai mérnökök bizonyítvány, stb., nagy többségében 1940 előtti, átnézésre érdemes anyag, részben foltos
1911 Hornik Malvin (1887-1975) orvos, fül-orr-gégész, rendelőintézeti főorvos, Hollán Henrik (1882-1971) orvos, kórháztörténész feleségének doktori diplomája, pergamen, Budapesti Tudományegyetem (ELTE), Fröhlich Izidor elméleti fizikus, rektor, Tangl Ferenc fiziológus, humán és állatorvos, dékán, Hoór Károly orvos, szemész, aláírásaival, fatokos függőpecséttel, a pergamen háta foltos.