Frames
Number of items: 19
2997114
14040
455
3200
Frames
Other collectibles
Ovális fa keret külső méret 41x34 cm
3 200 HUF
2997085
14041
455
4800
Frames
Other collectibles
Fém rátétes fa keret. XX. sz. eleje Belsőméret 45x32 cm
4 800 HUF
2956481
14044
455
Frames
Other collectibles
Dekoratív fakeret vászonra készült nyomattal, belső méret: 35x56 cm
5 000 HUF
2853716
14045
455
Frames
Other collectibles
Nagy méretű aranyozott fa képkeret 80x80-as kép vagy tükör számára.
10 000 HUF
3037163
14046
455
Frames
Other collectibles
2 db szecessziós stílusú, asztali, kitámasztható üvegezett fa képkeret, mindkettő sérült. Látható méret: 17,3x10,3 cm
5 000 HUF
3038385
14047
455
Frames
Other collectibles
Dekoratív fakeret, kissé sérült, Esterházy Madonna vászonnyomattal, belső méret: 30,5×23 cm
5 000 HUF
3031591
14048
455
Frames
Other collectibles
Látványos képkeret régi gobelinnel Kép méret 16x32 cm Kis sérüléssel
4 000 HUF
3031841
14049
455
Frames
Other collectibles
Dekoratív fa képkeret, Rembrandt után készült szövetképpel, látható méret: 42x31,5 cm.
3 600 HUF
3035818
14050
455
Frames
Other collectibles
Dekoratív, épített, üvegezett, kissé sérült fakeret, modern Petőfi nyomattal, látható méret: 37,5x31 cm
4 000 HUF
3036008
14051
455
Frames
Other collectibles
Üvegezett, dekoratív fa képkeret, kissé kopott. Belső méret: 24×18 cm
1 400 HUF
3036006
14052
455
Frames
Other collectibles
Üvegezett, dekoratív fa képkeret, kissé sérült. Belső méret: 20,2×16,6 cm
1 400 HUF
3035998
14053
455
Frames
Other collectibles
Üvegezett, dekoratív fa képkeret, kissé sérült. Belső méret: 32,2×21 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m