14329.
455. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
300 000 HUF
777,20 EUR, 857,14 USD
József Attila (1905-1937) költő nagy méretű fotója a paszpartun tintás aláírásával. Várkonyi fotó, matricával jelzett, Kopott. Fotó méret 37x27 cm Külső méret 58x42 cm