14381.
455. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
cca 2000 össz. 5 nemesi család címere (Dedinszky de Dedina, Aranyosi Töttösi Töltéssy, budai Szabóky stb.), családi név része nyomat, címer rész kézzel festett, papír v. merített papír, Dedinszky de Dedina sérült és hiányos, 42x30 cm körüli méretekben