Historical documents, manuscripts Number of items: 58
3039617
14378
455
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
cca 2000 össz. 3 nemesi család címere, az egyik Aranyosi Töttösi Töltéssy, kézzel festett, szarvasbőr, kopott, felületi sérülésekkel, 41x28 cm; másik kettő családi név része nyomat (Wrchowszky de Kismartin et Szentmiklós és Lekcsei és alsó-szopori Sulyok család címere), címer rész kézzel festett, papír, 42x30 cm
5 000 HUF
3039624
14379
455
Other collectibles
cca 2000 össz. 5 nemesi család címere (récsei Békeffy, hubói Hubay, mezőbándi Kovács, krasznai Krasznay, Hoyer von Hamburg und Lübeck), családi név része nyomat, címer rész kézzel festett, papír v. merített papír, 42x30 cm
5 000 HUF
3039621
14380
455
Other collectibles
cca 2000 össz. 4 nemesi család címere (Kis- és nagybarkóczi Szmodis, Marton de Jász Födényszaru, ruszkai Ruszkai, gyergyószentmiklósi Lázár), családi név része nyomat, címer rész kézzel festett, papír, 42x30 cm
5 000 HUF
3039628
14381
455
Other collectibles
cca 2000 össz. 5 nemesi család címere (Dedinszky de Dedina, Aranyosi Töttösi Töltéssy, budai Szabóky stb.), családi név része nyomat, címer rész kézzel festett, papír v. merített papír, Dedinszky de Dedina sérült és hiányos, 42x30 cm körüli méretekben
5 000 HUF
2949372
14382
455
34000
Other collectibles
Antik tibeti kánon, szent szövegek, 24 lap
34 000 HUF
2964431
14383
455
Other collectibles
Rigó Magda (1910-1985) operaénekesnővel kapcsolatos anyagok: fotók, első operaházi fellépésére kapott emléklap aláírásokkal, egyéb okmányok
10 000 HUF
3039907
14384
455
Other collectibles
Jelzés nélkül: Radnóti Miklós arcképe. Ceruza, pauszpapír, lapra ragasztva, 9x8 cm + a grafikáról készült felvétel fólián, 14,5x9,5 cm
3 000 HUF
2928446
14385
455
Other collectibles
Hodor Károly (1796-1881), Doboka vármegye táblabírája, történetkutató autográf sorai és aláírása
2 400 HUF
2773733
14386
455
Other collectibles
Gussich Jenő (1905-?) festőművész levelezése, nagyrészt családi, 13 db képeslapon, vegyes állapotban
2 400 HUF
2384494
14387
455
Other collectibles
cca 1940 Hankovits György részére írt horoszkóp, illetve sorsjáték nyerőszámok
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035