Military Number of items: 202
2833927
15390
455
26000
Military
Other collectibles
cca 1918 Estefányi Jenő (1883. Kassa - ?), a 16. honvéd gyalogezred századosa, a Vaskorona Rend III. osztálya, Katonai Érdemkereszt II. osztálya, Signum Laudis, ill. Vaskereszt tulajdonosának portréja (saját kezű? aláírással); fotólap, a hátoldalon feliratozva, 14x8,5 cm. Estefányi Jenő a Budapesti Katonatanács (1918. okt.-1919. ápr.) alapító tagja, a Tisza-gyilkosság egyik kihallgatottja volt; 19...
26 000 HUF
3040883
15391
455
Military
Other collectibles
Munkásőrséggel kapcsolatos nagy gyűjtemény: kitüntetések adományozói, igazolványok, képek, cikkek, stb nagy doboznyi érdekes anyag
10 000 HUF
3040882
15392
455
Military
Other collectibles
cca 1960 Kb 15 db munkásőröket ábrázoló fotó: férfiak, nők, csapatgyűlések, stb
4 000 HUF
2963818
15393
455
Military
Other collectibles
1940 vitéz Jeney Zoltán. m. kir. alezredes autográf aláírással ellátott igazolása tartalékos tüzér zászlós részére
3 000 HUF
2964745
15394
455
Military
Other collectibles
1961 hadsereg lövészverseny győztes csapat zászló. Hímzett selyem 43 cm. Fa eltört
2 400 HUF
3035543
15395
455
Military
Other collectibles
1911 Katonaportré, keményhátú fotó Fekete Zoltán székesfehérvári műterméből, 10,5×6,5 cm
1 600 HUF
3040741
15396
455
Military
Other collectibles
Orosz Birodalom ~1914. Bronz katonai gyűrű, kis öntési hibával 3032988
15397
455
Military
Other collectibles
1941 Luftwaffe porcelán tányér Telsch-Altwasser jelzéssel. d: 24 cm
10 000 HUF
3032992
15398
455
Military
Other collectibles
Mar. Verpdfelegungsamt Wilhelshaven 1942 nagy méretű jutazsák horogkeresztes jelzéssel 110x65 cm
10 000 HUF
3013487
15399
455
Military
Other collectibles
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1917-1918, Szibériai Expedíció. Kettős zászlóval díszített. Kis kopással, pereménél gyári tűzhibából eredő hajszálrepedés nyomokkal, d: 7,5 cm, m: 3 cm
5 000 HUF
3013472
15400
455
Military
Other collectibles
Japán porcelán katonai szakés csésze. 1938-1945, 14. gyalogsági géppuska egység. Kis kopottsággal, pereménél egy erősebb kopáshellyel, d: 8,5 cm, m: 3,5 cm
5 000 HUF
3013459
15401
455
Military
Other collectibles
Japán porcelán katonai szakés csésze. Cca 1940, Nagoya Harrison HQ (3. hadosztály), Nagoya kastély, krizantém és zászlópár ábrázolásokkal. Minimális kopottsággal, szájpereménél 2 kis hajszálrepedés vonallal, d: 9 cm, m: 4 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035