https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 466
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3040881
14993
455
0
2000
Photo
Other collectibles
1
Olvasó nő nagy méretű fotó, Miklós Péter jelzett vinate fotója kis beszakaádsokkal 24x30 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3038908
14994
455
0
2800
Photo
Other collectibles
1
cca 1930 Régi fotóalbum, képeslapokkal, fotólapokkal, 9×14 cm-es fotókhoz
Starting price:
2 800 HUF
3038550
14995
455
0
1400
Photo
Other collectibles
1
cca 1920-1940 Báli csoportkép, fotó kartonon, Orelly fotóműintézet budapesti műterméből, a kartonon szakadással, 17x23 cm
Starting price:
1 400 HUF
3037509
14996
455
0
4000
Photo
Other collectibles
1
cca 1870-1910 Vegyes keményhátú portréfotó tétel, közte sérültek, 10,5×6,5 és 21×11 cm közötti méretekben
Starting price:
4 000 HUF
2964377
14997
455
0
2400
Photo
Other collectibles
1
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2755648
14998
455
0
30000
Photo
Other collectibles
1
Modellrepülőzés témájú fotók a korai időszakból (cca 1930-1940), vegyes méretben (közte nagyméretűek) és állapotban, összesen kb. 30 db
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
2964538
14999
455
0
1400
Photo
Other collectibles
1
cca 1900 Szentes, csoportkép kartonon 25x20 cm
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3011637
15000
455
0
6500
Photo
Other collectibles
1
cca 1950-1955 Szovjet akadémikusok dedikált portréi (egyikük K. M. Bikov orvos, szakíró), 2 db nagyméretű fotó Pécsi József (1889-1956) budapesti fényképész műterméből, Dr. Drexler Miklós orvos, miniszterhelyettes (Ratkó Anna egészségügyi miniszter alatt) részére szóló, orosz nyelvű dedikációval. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, fotó: 22x16 cm, keret: 32,5x23 cm
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
3039697
15001
455
0
3600
Photo
Other collectibles
1
cca 1900-1920 Történelmi magyar települések, személyek, épületek, 7 db üvegdia, "Uránia Szemléltető Taneszközök Gyára" kartondobozban, 8,5x8,5 cm
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2964855
15002
455
0
1600
Photo
Other collectibles
1
cca 1940 4 db UFA film fotó, közötte a Magyar rapszódia c. film 24x30 cm-ig
Starting price:
1 600 HUF
2964852
15003
455
0
2200
Photo
Other collectibles
1
cca 1900 14 db nagyméretű csoportkép, tabló, benne érdekes,megfejtésra váró darabok 35x40 cm-ig
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
2952581
15004
455
0
4000
Photo
Other collectibles
1
1928 Tűzoltó csoportkép, kartonra kasírozott fotó, sérülésekkel, 16,5×21,5 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment