16098. 455. Closed Online auction Printed Materials
1 200 HUF
0 HUF
cca 1900 I. Ferenc József (1892-ben), Weinwurm Antal (1845-1925) fényképe után. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 16×10 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
Photo of the item taken by : karap_norbert