1892 Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál. Hatvankilencedik kötet. (181., 182., 183. szám). Bp., 1892, Franklin-Társulat, 1 sztl. lev. + 480 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, az első két lap kijár.
1897 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XVI. köt. 1897. II. félév (július-december). Bp., 1897, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 421-844 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
1898 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1898. I. félév (január-június). Bp., 1898, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 416 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, hiányzó címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
cca 1900 6 db színes madár (kolibrik, ragadozók stb.) illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, nyomat, papír, mindegyik modern paszpartuban, 21x25 cm