2 000 HUF
3 db Udvardi Erzsébet (1929-2013) festőművész művészetét ismertető könyv és katalógus: Szemenkár Mátyás (szerk.): Udvardi Bp., é.n., Szemimpex. Fekete-fehér és színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés. + Korzenszky Richard, Udvardi Erzsébet: Keresztút. Bp., é.n., Szemimpex. Fekete-fehér és színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. + Udvardi Erzsébet festőművész kiállítása a keszthelyi Balaton Múzeumban. H.n., é.n., k.n. Színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés