3 200 HUF
A festőművészet remekei a Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Gerő Ödön előszavával. A Pesti Napló előfizetőnek készült kiadás. (Bp.), é.n. (cca 1900), Pesti Napló (Franklin-ny.), 7+(1) p. + 20 sztl. lev. + 20 (színes műmellékletek) t. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.