2 000 HUF
A szimbolizmus enciklopédiája. Összeáll.: Cassou, Jean. + Az expresszionizmus enciklopédiája. Bp., 1984-1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kopott, szakadt papír védőborítókkal.