4 800 HUF
Magyar festők és grafikusok adattára. Életrajzi lexikon az 1800-1988 között alkotó festő- és grafikusművészekről. A kutató-, föltáró- s gyűjtőmunkát végezte Seregélyi György. Szeged, 1988. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.