1 000 HUF
P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Bp., 1966, Gondolat. 342+1 p. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Jelzéseket tartalmazó jegytáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.