18605. 455. Closed Online auction Books: Architecture, Art
8 000 HUF
0 HUF
Shunga. XX. sz. eleje, japán, kartonált leporelló, erotikus jelenetekkel. Foltokkal, kis sérülésekkel, 19x11 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras