1 800 HUF
Solymár István: Nagy István. Bp., 1977., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, enyhén sérült papír védőborítóban.