Mindenki rajziskolája. 60 feladat, gyakorlati leckék, szakmai útmutatások és tanácsok. Pécs, 2004., Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Caravaggio and his followers. Leningrad,1975,Aurora Art. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Ruzicska Ilona: A magyar porcellán. Bp., 1943, Officina, 29+(6) p. + 32 t. (fekete-fehér képtáblák) + (2) p. A borítót Dallos Hanna tervezte. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
Kabdebo Gyula: Az építészet története. I. Ó-kor. Építő Munkavezetők Könyvtára VII-VIII. Bp., 1907, Ifj. Nagel Ottó, 136 p. Gazdag szövegközi képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, részben szétváló fűzéssel.
Kabdebo Gyula: Az építészet története. III. Új-kor. Építő Munkavezetők Könyvtára XI-XII. Bp., 1907, Ifj. Nagel Ottó, 161+(1) p. Gazdag szövegközi képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.
Deák Ferenc hatvanéves. A művész, Deák Ferenc (1935-2013) grafikusművész által DEDIKÁLT példány. Kolozsvár, 1995., Kriterion. Benne Bálint Lajos, Kányádi Sándor, Sütő András és mások vallomásaival. Kiadói papírkötés.