Books: Architecture, Art

Number of items: 399

Bierbauer Virgil: A magyar építészet története. A Magyar Szemle könyvei XIII. Bp., 1937, Magyar Szemle Társaság. 54 képmelléklettel. Kiadói papírkötés, hiányzó illusztrált borítékkal, a gerincen kis szakadással.
18637.

3 000 HUF
7,77
8,57

Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Bp., 1943, Officina. Sérült gerincű kartonált papírkötésben.
18638.

2 000 HUF
5,18
5,71

Michelangelo. Des Meisters Werke und seine Lebensgeschischte. Hrsg. von Alfred Gemerau. Berlin,én., Wilhelm Borngräber. Német nyelven. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval.
18639.

2 000 HUF
5,18
5,71

Haiman-Kner György: A nyomtatott betű művészete. Officina Képeskönyvek. Bp., 1942, Officina. Benne 31 egészoldalas táblával. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen minimális sérüléssel.
18640.

2 000 HUF
5,18
5,71

Kopp Jenő: Magyar Biedermeier festészet. Officina Képeskönyvek. Bp, 1943, Officina Nyomda és Kiadóvállalat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel
18641.

2 000 HUF
5,18
5,71

Katona Imre. Bunta Magda Az erdélyi üvegművesség a századfordulóig Kriterion Kiadó, 1983 Kiadói kartonált papírkötés, papír véddőborítóval
18642.

2 600 HUF
6,74
7,43

Sáfár Elemér: Bordeauxtól Bakuig. Egy lázas magyar álma. ALÁÍRT! Kiadói papírkötés, foltos, kopottas állapotban.
18643.

2 600 HUF
6,74
7,43

Judith Miller: Handtassen. Arnhem, 2006, Terra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18644.

3 800 HUF
9,84
10,86

Riccardo Montenegro: Műkincshatározó - A bútor. Bp., 2003, Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18645.

2 000 HUF
5,18
5,71

Melegati, Luca: Az üveg. Műkincshatározó. Bp., 1995, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, borítón kopásnyomokkal.
18646.

2 000 HUF
5,18
5,71

Hungarian graphic art. London, 1937, Victoria and Albert Museum. Bp., 1937, Officina. Angol nyelven. Fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák, Bajor Ágost, Barcsay Jenő, Buday György, Derkovits Gyula, Molnár C. Pál, Nagy Imre, Patkó Károly, Szobotka Imre grafikáinak reprodukcióival illusztrált. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti papírborítót a borítóra ragasztották, kissé sérült kötéssel, előzéklapon tollas feljegyzésekkel, több lapon tollas és ceruzás jelölésekkel, utolsó két lapra 1960-65 k. újságcikkek ragasztva.
18647.

Hungarian graphic art. London, 1937, Victoria and Albert Museum. Bp., 1937, Officina. Angol nyelven. Fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák, Bajor Ágost, Barcsay Jenő, Buday György, Derkovits Gyula, Molnár C. Pál, Nagy Imre, Patkó Károly, Szobotka Imre grafikáinak reprodukcióival illusztrált. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti papírborítót a borítóra ragasztották, kissé sérült kötéssel, ...

2 000 HUF
5,18
5,71
21

Művészettörténet sorozat 4 kötete (1,4, 7,18):  Wessetzky Vilmos: A művészetek őskora;  Wessetzky Vilmos: Előázsia művészete az ókorban.;  Szilágyi János György: A görög művészet virágkora.;  Dercsényi Dezső: Népvándorláskori és preromán művészet. Bp., 1958-1960,Gondolat - Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, kopott borítókkal.
18648.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF