Weöres Sándor: Magyar etűdök. Száz kis énekszöveg. Bp., 1985, Révai. Számozott, 1340. számú példány. Kiadói kartonált kötés, kopott borítóval, a kötés mentén a lapokon egy helyen sérüléssel.
Svetlana Alpers: Hű képet alkotni. Holland művészet a XVII. században. Németh István előszavával. Ford.: Várady Szabolcs. Egyetemi Könyvtár. Bp.,2000, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
100 kép photo fortepan 3 kötet (02, 04,06): A pesti nő. Women of Budapest.; Hirdesse büszkén. Advertise proudly.; Jön a gőzös. Here comes the train.; Szerk.: Legát Tibor, Sándor Dávid. hn., 2018-2021.,ZuckerMűvek. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1979 Ország Lili (1926-1978) festőművész kiállítása a Műcsarnokban, kiállítási katalógus + 2 db Németh Nelli kiállítási prospektus és plakát, utóbbi a művész által DEDIKÁLT, 67x47 cm
Rideg Gábor (szerk.): Tóth Ernő. A művész, Tóth Ernő (1949-) autográf dedikációjával Földes Anna (1930-2017) író, újságíró, kritikus, irodalomtörténész és férje, Mihályi Gábor (1923-2021) irodalomtörténész részére dedikált! H.n., é.n., a művész kiadása. 14 p. Fekete-fehér képekkel, Tóth Ernő műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Gerő László: Magyar városképek. Bp., 1953, É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, enyhén sérült borítóval. Megjelent 1000 példányban.
Katkóné Bagi Éva-Orbán Imre: Két évszázad zászlói. A szegedi Móra Ferenc Múzeum zászlógyűjteményének katalógusa. Szeged, 2003.,Móra Ferenc Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Magyarország műemlékjegyzéke - Bács-Kiskun megye. Kulturális Örökségvédelmi Hivatal, Budapest, 2006. Gazdag képanyaggal, kiadói papírkötés, szép állapotban.