Lux Antal - Bakonyvári M. Ágnes - Wehner Tibor - Beke László: Misch Ádám. Művészportré. Ein Künstlerportrait. München, 1998, Verlag Südostdeutsches Kulturwerk, 69 p. Német és magyar nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Misch Ádám festőművész műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Németh Pálné: Sárközi, sióagárdi, Kapos menti hímzések. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp.,1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. Kiadói papírmappa, szakadt, kissé sérült mappában.Egy tábla hiány
6 kötet az Anno sorozatból: Czirádás kulcstartók; Előző generác(z)iók talányos tárgyai; Vasalók; Gyűszűk; Kísérlet annak bizonyítására, hogy a bölcselkedés nem más, mint a meghalás tudománya. Bp., é.n., Tandem Grafikai Stúdió. Kiadói papírkötés.
Lechner Ödön 1845-1914. Emlékkiállítás a művész születésének 140. évfordulójára. Bp., 1985. Magyar Építészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + meghívó
Magyar élő építészet első hazai kiállítása Budapest 1985 augusztus. Makovecz Imre előszavával. Kiadói papírkötés, jó állapotban + meghívó + hozzá szamizdat levél a Nagymarosi vízlépcső ellen Kékek aláírással
A korszerű férfiszabászat I-II. (I. Zakók. II. Felsőkabátok, nadrágok.) A "Gentleman" szabászati rendszer alapján szerk.: Karsai József és Stoch Andor. Bp., 1949, Faust, 32 p.+ 1 melléklet (Ellenőrző-méret táblázat); 33-64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban.