Books: Architecture, Art

Number of items: 399

Szőts István: Szilánkok és gyaluforgácsok. Egybegyűjtött írások. Bp., 1999, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
18817.

1 800 HUF
4,66
5,14

Marton László. Bp.,1999, Marton Galéria. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18818.

1 600 HUF
4,15
4,57

A műgyűjtés dicsérete. 15 éves a látványtár. Bp.,(2007).Első Magyar Látványtár Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, az utolsó két lapon sérülésnyommal.
18819.

1 800 HUF
4,66
5,14

Nagy Imre: Kétszáz rajz. László Gyula előszavával. Bukarest, 1973., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés. + Nagy Imre: Ahogy Csíkba megérkeztem... Önéletrajzi írások. Cikkek, vallomások Nagy Imréről. Bp., 1983, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
18820.

1 800 HUF
4,66
5,14

Schwind. Des Meisters Werke in 1265 Abbildungen. / Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben. Hrsg. von Otto Weigmann. Stuttgart-Leipzig, 1906, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.   Moritz Ludwig von Schwind (1804-1871) híres osztrák festő.
18821.

2 800 HUF
7,25
8,00

Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+156+1 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
18822.

2 000 HUF
5,18
5,71

3 db Udvardi Erzsébet (1929-2013) festőművész művészetét ismertető könyv és katalógus: Szemenkár Mátyás (szerk.): Udvardi Bp., é.n., Szemimpex. Fekete-fehér és színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés. + Korzenszky Richard, Udvardi Erzsébet: Keresztút. Bp., é.n., Szemimpex. Fekete-fehér és színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. + Udvardi Erzsébet festőművész kiállítása a keszthelyi Balaton Múzeumban. H.n., é.n., k.n. Színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés
18823.

3 db Udvardi Erzsébet (1929-2013) festőművész művészetét ismertető könyv és katalógus: Szemenkár Mátyás (szerk.): Udvardi Bp., é.n., Szemimpex. Fekete-fehér és színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés. + Korzenszky Richard, Udvardi Erzsébet: Keresztút. Bp., é.n., Szemimpex. Fekete-fehér és színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek r...

2 000 HUF
5,18
5,71

Szilágyi Gábor: A fotóművészeti kiállítások szakrepertóriuma. (1890-1945.) Fotóművészet. Elméleti és történeti tanulmányok 2. Kézirat gyanánt. Bp., 1978., Magyar Fotóművészek Szövetsége. Kiadói papírkötés. Megjelent 700 példányban.
18824.

2 000 HUF
5,18
5,71

Ezer év mesterművei. A magyar művészet képeskönyve. A bevezetőt Keresztury Dezső írta. Budapest, 1987, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói borítóban.
18826.

2 400 HUF
6,22
6,86

Barcsay, Jenő: Anatomie Artistique de L'Homme. 1983., Berger-Levrault. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
18827.

1 000 HUF
2,59
2,86

Bagnall, Brian - Hille, Astrid: Az olajfestészet nagy könyve. Ford.: Kézdy Beatrix. [Bp.,1999.],Cicero. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18828.

2 800 HUF
7,25
8,00

Az érett reneszánsz. A művészet története. Fordította Bárdosi Vilmosné Horányi Krisztina. Bp.,1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
18829.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF