Vegyes paneles házakkal kapcsolatos könyvtétel, 6 db: Lewicki Bohdan: Lakóházak építése előregyártott nagyelemekből. Méretezés és szerkesztés. Bp., 1965, Műszaki. Megjelent 1350 példányban.; Balázs György - Fogarasi Gyula: Vasbeton elemek kapcsolatai. Bp., 1977., Műszaki.; Sebestyén Gyula: Nagyelemes lakóházak. Bp., 1960., Műszaki.; Megjelent 1600 példányban.; Vladimír Jurík: Nagyblokos és n...
Marton László: Életutam. Bp., 2010, Marton Galéria. A művész özvegye által DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. [Bp., 1911], Pesti Napló (Stephaneum-ny.), 32 p. + 128 t. + 12 t. (színes műmellékletek). Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott szecessziós egészvászon-kötés, Dárday és Cservenka-kötés, néhány lap kijár egyébként jó állapot
Perényi Imre: Városépítéstan. A városépítés története és elmélete. Bp., 1978, Tankönyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel. Megjelent 4000 példányban.