18957.
455. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
Csepregi Pál: A szÅ‘lÅ‘ metszése, fitotechnikai műveletei. Bp., 1982, MezÅ‘gazdasági Kiadó. SzÃnes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borÃtóval, kiadói sérült papÃr védÅ‘borÃtóban.