18936.
455. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 000 HUF
14
Hegyesi József: A legujabb házi czukrászat kézikönyve. Bp., 1904., Ifjabb Nagel Ottó, 207+8 (korabeli reklámok) p. Ötödik javitott és bővitett kiadás. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel, benne 1 gépelt receptlappal.