18953.
455. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 800 HUF
Prato, Katharina: Die Süddeutsche Küche mit Berücksichtigung des Thees und einem Anhange über das Servieren für Anfängerinnen sowie für praktische Köchinnen. Zusammengestellt: - -. Graz, 1896, Verlags-Buchhandlung "Styria", 1 t.+VIII+759+1 p. + 3 (két kétoldalas táblával, képtáblák) t. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, de alapvetően jó állapotban.