[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., [1932], Athenaeum. 592+1 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval,
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp., é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. Korabeli félvászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel
Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelési rádiótanfolyam Budapest, 1936, Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság, 84 p., Laza, sérült félvászon kötésben
Bernhardt László: Ételek, ízek Pest megyéből. Gerichte und Geschmäcke aus dem Komitat Pest. Bp., é.n., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Magyar és német nyelven. Megjelent 10000 példányban, ebből 50 piros, 50 fekete számozással. Ez a könyv 025. sz. példány (fekete számozással)! Kiadói műbőr kötés, borítón apró kopásnyomokkal. Minikönyv.
Bernhardt László: A mi szakácskönyvünk. Bp., é.n., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Számozott, 435. (?) sz. példány! Kiadói műbőr kötés, borítón hátoldalán kopásnyomokkal. Minikönyv.
Prato, Katharina: Die Süddeutsche Küche mit Berücksichtigung des Thees und einem Anhange über das Servieren für Anfängerinnen sowie für praktische Köchinnen. Zusammengestellt: - -. Graz, 1896, Verlags-Buchhandlung "Styria", 1 t.+VIII+759+1 p. + 3 (két kétoldalas táblával, képtáblák) t. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kop...
[Magyar Elek]: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó, 524 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.