3 000 HUF
10
Josephus Flavius: Flavius József ó-kori héber történetírónak, a galileai zsidó hadak főparancsnokának, a zsidó háboruról és Jeruzsálemnek Titus caesar által ostrommal történt bevételéről irt hét könyve. Latinból forditotta és kiadta Dr. Istóczy Győző. Bp., 1900., Buschmann F., IV+503 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foxing foltos lapokkal.