Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai. I-II. köt. A két kötetben foglalt beszédeket, írásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kisérő jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Csergő Hugó és Balassa József. Gróf Apponyi Albert, Gróf Esterházy Móric és Bárczy István előszavával. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság (Légrády-ny.), 1 (címkép) t.+ 568 p.+ 1 (kétoldalas) t.; 1 (címkép) t....
A Kontorniát-érmek: A rómavárosi pogány nagyurak félreismert propagandaeszköze a keresztény császárság ellen. Ünnepi előadás 1941. május hó 9-én, tartotta: Alföldi András. A Magyar Numizmatikai Társulat ünnepi kiadványa fennállása negyvenedik évfordulója emlékére. Bp., 1942. Magyar Numizmatikai Társulat. Sarkokon gyűrődéssel
Kossuth Lajos: Irataim az emigcárczióból. III. kötet: A remény és csapások kora. Bp., 1882. Athenaeum, Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sarkán kopással
Das XIX. Jahrhundert in Wort und Bild. Politische und Kultur-Gecshichte von Hans Kraemer. Erster und Zweiter Band. Berlin-Leipzig-Stuttgart-Wien, Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Kiadói dombornyomott, aranyozott félbőr kötés, szakadt, hiányos gerinccel / half leather binding, damaged condition
A kezdetektől napjainkig. Az emberiség családfája. Képes világtörténeti kronológia. Bp., 1991, Novotrade. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
César de Saussure: Törökországi levelek és útirajzok 1730-1739. Ford. Antal László. Függelékben közölt egyes dokumentumokat fordította a magyar tárgyú jegyzeteket írta: Kovács Ilona. A török tárgyú jegyzeteket és szómagyarázatokat írta: Hóvári János. Bp., 1999., Pallas Stúdió - Attraktor Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Was wir vom Weltkrieg nicht wissen. Hrsg. von Jost Walter und Friedrich Felger. Leipzig, 1938, H. Fickentscher Verlag. Zweite Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Javított gerincű és kötése egészvászon-kötés, kopott borítóval, pótolt szennylapokkal.