1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Patai József: Az új Palesztina útjain. Bp., [1938], Múlt és Jövő, 289+3 p.+ 32 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérülésekkel, néhány lapon szakadással, sérüléssel.