8 000 HUF
Torah Nevi'im és Ketuvim. Héber biblia. Berlin, 1903, Britisch and Foreign Bible Society,(Trowitzsch & Son.), 1384+486 p. Héber nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, mintázott lapélekkel, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, ajándékozási sorokkal.