2 000 HUF
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár Millenniumi emlékkiadás sorozat 3 kötete: 1912, 1913, 1915. Bp., 1913-1916., Franklin. Az 1913-asban pótlásokkal is! Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítókkal és gerincekkel.