2 400 HUF
Rendőriskolák Tananyagának Tára II. kötet: Dr. Dorning Henrik - Dr. Varga Lajos: A büntetőjog tankönyve II. kötet. A tizedik kiadás felhasználásával újból átdolgozták: - - és - - . Bp., 1940, M. Kir. Rendőrség Országos Szaktanfolyama, 348 p. Tizenegyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, 81-213. oldalak között a lapok felső szélein szakadásokkal, sérülésekkel, intézményi bélyegzésekkel.