20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Törvénytudományi műszótár. Közre bocsátja a Magyar Tudós Társaság. Pesten, 1847. Eggenberger J. és fia. IX + [3] + 488 p. Második, bővített kiadás. Korabeli, aranyozott gerincű, javított és pótolt egészvászon-kötésben, vaknyomásos táblákkal. Enyhén rozsdafoltos lapokkal