Légrády Elek: A volt m. kir. pécsi 19. honvéd gyalogezred és alakulatainak [...] története. Szerkesztőbizottság: Kovács Károly, Világhy László, Sillay Jenő, vitéz Magyary-Kossa Béla, Decleva Zoltán. Összeáll. és a vázlatokat rajzolta: - - . Pécs, 1938, Haladás Nyomda Rt., (24) + 17-573 + (3)+67+(1) p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kiss...
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borító, térképmellékletekkel. valamint a vásárlásról szóló eredeti számlával
6 db háborús regény: Balassa Imre: Front. Regény milliók életéből. Bp., é.n., Palladis Rt. Kiadói papírkötés. + Frontregények sorozat 5 kötete: Wilhelm Michael: A Hohenzollern-sáncot tartani kell!...; Roland Dorgéles: Fakeresztek; Joseph Kessel: A repülőtiszt; Biró Zoltán: Fények és árnyak; Lázár Miklós Magyarok dalolnak. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, változó, többnyire jó állapotban.
Roszner István: Katonák, népek, események. Vitéz Báró Roszner István világháborús naplója. Bp., [1938], Singer és Wolfner (Hornyánszky-ny.), 595 p. + 3 (kihajtható térképek) t. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Lövész Tibor: A skagerraki tengeri csata. A Szegedi Tudományegyetem bölcsészet-, nyelv- és történettudományi karához benyújtott doktori értekezés. (Gépirat). Szeged, 1948, k.n., 70 p. Oldalszámozáson kívül kézzel rajzolt, egészoldalas ábrákkal. Félvászon-kötésben.
Wittek, Erhard: Die soldatische Tat. Berichte von Mitkämpfern des Heeres Der Kampf in Osten 1941-42. Berlin, 1943. Im Deutschen Verlag 348 p. képes illusztrációkkal Kiadói kissé sérült papírkötésben