18483. 455. Closed Online auction Books: Military
900 HUF
0 HUF
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1935, Révai, 388+4. Második kiadás. Kiadói laza egészvászon-kötés, belül sérült
Photo of the item taken by : karap_norbert